Lichtgewicht hoofdlamp voor wandelen, kamperen en dagelijks gebruik. De LED's geven een zeer goede lichtopbrengst en sparen bovendien de batterijen. De koplamp is uitgerust met vijf witte en vier rode LED's .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 25. — 26. 5. 2026 25. — 26. 5. 2026
| Merken: | Yate |
| Voor camping: | Yes |
| Over speleologie: | Nee |
| Verlichtingsmodus (aantal mods): | witte LED vol vermogen, rode LED: vol vermogen, knipperend (3) |
| Source: | 3x AAA batterijen (niet meegeleverd) |
| Naar de staat van: | Yes |
| Jacht en visserij: | Nee |
| Maximaal bereik: | 30 m |
| Kleur: | groente |
| Voor hardlopen: | Nee |
| Op de fiets: | Nee |
| Rood licht: | Nee |
| Op de tocht: | Yes |
| Maximale belichtingstijd: | 100 h |
| Op de ski's: | Nee |
| Aantal LED's: | 5x LED witte diodes, 4xLED rode diodes |
| Gewicht: | 50 g |
| Op langlaufski's: | Nee |
| Seizoen: | SS24, SS25, SS26 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8595053914357 |
| Merken: | Yate |
| Voor camping: | Yes |
| Over speleologie: | Nee |
| Verlichtingsmodus (aantal mods): | witte LED vol vermogen, rode LED: vol vermogen, knipperend (3) |
| Source: | 3x AAA batterijen (niet meegeleverd) |
| Naar de staat van: | Yes |
| Jacht en visserij: | Nee |
| Maximaal bereik: | 30 m |
| Kleur: | groente |
| Voor hardlopen: | Nee |
| Op de fiets: | Nee |
| Rood licht: | Nee |
| Op de tocht: | Yes |
| Maximale belichtingstijd: | 100 h |
| Op de ski's: | Nee |
| Aantal LED's: | 5x LED witte diodes, 4xLED rode diodes |
| Gewicht: | 50 g |
| Op langlaufski's: | Nee |
| Seizoen: | SS24, SS25, SS26 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8595053914357 |