hoge sterkte grote open slotafstand ideaal voor het creëren van ankerpunten uniek productnummer .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 15. — 18. 5. 2026 15. — 18. 5. 2026
| Merken: | Singing Rock |
| Materiaal karabijnhaak: | Staal |
| Standaard: | NL 362 |
| Sterkte met open grendel: | 20 kN |
| Sterkte in de lengteas: | 50 kN |
| Sterkte in de dwarsas: | 13 kN |
| Slotveiligheid: | Schroefslot |
| Ratelspeling: | 25 mm |
| Gewicht: | 255 g |
| Distributie: | NL |
| Seizoen: | FW23, SS25, SS24, FW24 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8595033330269 |
| Merken: | Singing Rock |
| Materiaal karabijnhaak: | Staal |
| Standaard: | NL 362 |
| Sterkte met open grendel: | 20 kN |
| Sterkte in de lengteas: | 50 kN |
| Sterkte in de dwarsas: | 13 kN |
| Slotveiligheid: | Schroefslot |
| Ratelspeling: | 25 mm |
| Gewicht: | 255 g |
| Distributie: | NL |
| Seizoen: | FW23, SS25, SS24, FW24 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8595033330269 |