Zeer ruime tent, dankzij het lage profiel zelfs geschikt voor slechtere weersomstandigheden. Zoals alle tunneltenten is hij niet zelfdragend, maar hij maakt optimaal gebruik van de binnenruimte, de beste verhouding tussen het binnenvolume en het gewicht van de tent .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 27. — 28. 4. 2026 27. — 28. 4. 2026
| Merken: | Pinguin |
| Waterdichtheid van de vloer: | 10000 mm/cm2 |
| Materiaal buitentent: | Polyester, PU-coating 4 000 mm H2O |
| Materiaal van ondersteunende leden: | Dural |
| Draagstangen: | Dural 7001 T6, 3 staven O 8,5 mm |
| Onderlaag materiaal: | Nylon |
| Waterdichtheid van de tent: | 4000 mm/cm2 |
| Minimum/totaal gewicht: | 3,1 kg/4,5 kg |
| Opbouw tent: | dubbele tunneltent met buitenstructuur |
| Distributie: | NL |
| Aantal personen: | voor drie |
| Aantal slaapkamers: | 1 slaapkamer |
| Podlážka: | Nylon, PU-coating 10 000 mm H2O |
| Afmetingen van de ingepakte tent: | 48x20 cm |
| Binnen / buiten constructie: | extern |
| Gewicht: | 4.5 Kg |
| Kleur: | groente |
| Seizoen: | SS24, FW24, SS25 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8592638147346 |
| Merken: | Pinguin |
| Waterdichtheid van de vloer: | 10000 mm/cm2 |
| Materiaal buitentent: | Polyester, PU-coating 4 000 mm H2O |
| Materiaal van ondersteunende leden: | Dural |
| Draagstangen: | Dural 7001 T6, 3 staven O 8,5 mm |
| Onderlaag materiaal: | Nylon |
| Waterdichtheid van de tent: | 4000 mm/cm2 |
| Minimum/totaal gewicht: | 3,1 kg/4,5 kg |
| Opbouw tent: | dubbele tunneltent met buitenstructuur |
| Distributie: | NL |
| Aantal personen: | voor drie |
| Aantal slaapkamers: | 1 slaapkamer |
| Podlážka: | Nylon, PU-coating 10 000 mm H2O |
| Afmetingen van de ingepakte tent: | 48x20 cm |
| Binnen / buiten constructie: | extern |
| Gewicht: | 4.5 Kg |
| Kleur: | groente |
| Seizoen: | SS24, FW24, SS25 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8592638147346 |