Tent van koepelvormige constructie met twee ingangen en twee gekruiste bovenpalen. De twee vestibules zijn hoog genoeg, de stevigheid van de constructie maakt de tent geschikt voor gebruik in meer veeleisende omstandigheden .. meer
| Merken: | |
| Kleur: | groente |
| Minimum/totaal gewicht: | 3,4 kg / 4,4, kg |
| Opbouw tent: | dubbele tunneltent met buitenstructuur |
| Materiaal van ondersteunende leden: | Dural |
| Onderlaag materiaal: | Nylon |
| Materiaal buitentent: | Polyester, PU-coating 4 000 mm H2O |
| Waterdichtheid van de vloer: | 10000 mm/cm2 |
| Waterdichtheid van de tent: | 4000 mm/cm2 |
| Draagstangen: | Dural 7001 T6, 4 staven O 9,5 mm |
| Aantal slaapkamers: | 1 slaapkamer |
| Aantal personen: | voor drie |
| Podlážka: | Nylon, PU-coating 10 000 mm H2O |
| Afmetingen van de ingepakte tent: | 48x21 cm |
| Binnen / buiten constructie: | extern |
| Gewicht: | 4.4 Kg |
| Distributie: | NL |
| Seizoen: | FW24, SS25, SS24 |
| Merken: | |
| Kleur: | groente |
| Minimum/totaal gewicht: | 3,4 kg / 4,4, kg |
| Opbouw tent: | dubbele tunneltent met buitenstructuur |
| Materiaal van ondersteunende leden: | Dural |
| Onderlaag materiaal: | Nylon |
| Materiaal buitentent: | Polyester, PU-coating 4 000 mm H2O |
| Waterdichtheid van de vloer: | 10000 mm/cm2 |
| Waterdichtheid van de tent: | 4000 mm/cm2 |
| Draagstangen: | Dural 7001 T6, 4 staven O 9,5 mm |
| Aantal slaapkamers: | 1 slaapkamer |
| Aantal personen: | voor drie |
| Podlážka: | Nylon, PU-coating 10 000 mm H2O |
| Afmetingen van de ingepakte tent: | 48x21 cm |
| Binnen / buiten constructie: | extern |
| Gewicht: | 4.4 Kg |
| Distributie: | NL |
| Seizoen: | FW24, SS25, SS24 |