Een beproefd model met twee ingangen en vestibules. Bewezen ontwerp met dwarse bovenbalk. Het biedt voldoende ruimte en het comfort van een eigen ingang voor de slapers aan weerszijden van de slaapkamer .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 15. — 18. 5. 2026 15. — 18. 5. 2026
| Merken: | Pinguin |
| Distributie: | NL |
| Afmetingen van de ingepakte tent: | 52x18 cm |
| Minimum/totaal gewicht: | 4.1 kg |
| Binnen / buiten constructie: | binnen |
| Podlážka: | Nylon, PU-coating 10 000 mm H2O |
| Kleur: | groente |
| Aantal slaapkamers: | 1 slaapkamer |
| Waterdichtheid van de vloer: | 10000 mm/cm2 |
| Gewicht: | 4.1 Kg |
| Materiaal buitentent: | Polyester, PU coating 4000mm H2O |
| Onderlaag materiaal: | Nylon |
| Materiaal van ondersteunende leden: | Dural |
| Waterdichtheid van de tent: | 4000 mm/cm2 |
| Draagstangen: | Dural 7001 T6, 3 staven O 9,5 mm |
| Opbouw tent: | dubbelwandige zelfdragende tent met binnenconstructie |
| Aantal personen: | voor drie |
| Seizoen: | SS24, FW24, SS25 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8592638112047 |
| Merken: | Pinguin |
| Distributie: | NL |
| Afmetingen van de ingepakte tent: | 52x18 cm |
| Minimum/totaal gewicht: | 4.1 kg |
| Binnen / buiten constructie: | binnen |
| Podlážka: | Nylon, PU-coating 10 000 mm H2O |
| Kleur: | groente |
| Aantal slaapkamers: | 1 slaapkamer |
| Waterdichtheid van de vloer: | 10000 mm/cm2 |
| Gewicht: | 4.1 Kg |
| Materiaal buitentent: | Polyester, PU coating 4000mm H2O |
| Onderlaag materiaal: | Nylon |
| Materiaal van ondersteunende leden: | Dural |
| Waterdichtheid van de tent: | 4000 mm/cm2 |
| Draagstangen: | Dural 7001 T6, 3 staven O 9,5 mm |
| Opbouw tent: | dubbelwandige zelfdragende tent met binnenconstructie |
| Aantal personen: | voor drie |
| Seizoen: | SS24, FW24, SS25 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8592638112047 |