Ultra-duurzame percolator met handvat bovenaan, gemaakt van duurzaam roestvrij staal 18/8 roestvrij staal, voor 8-14 kopjes koffie. Naadloze technologie garandeert pure smaak en uitzonderlijke prestaties gedurende jaren van gebruik .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 16. — 17. 4. 2026 16. — 17. 4. 2026
| Merken: | GSI |
| UNI: | Nee |
| Kleur: | zilver |
| Gewicht: | 862 g |
| Afmetingen: | 216x165x198mm |
| Materiaal: | Nerezová ocel |
| Seizoen: | FW24, SS25 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 090497650086 |
| Merken: | GSI |
| UNI: | Nee |
| Kleur: | zilver |
| Gewicht: | 862 g |
| Afmetingen: | 216x165x198mm |
| Materiaal: | Nerezová ocel |
| Seizoen: | FW24, SS25 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 090497650086 |