R2 VANTAGE is de top van het assortiment voor race, gravel en MTB. Het gehele profiel van de helm is ontworpen in overeenstemming met de hoogste eisen op het gebied van aerodynamica en de efficiëntie van de luchtstroom rond de rijder, vooral in de agressieve voorwaartse positie, waar luchtweerstand je grootste vijand is. .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 27. — 28. 5. 2026 27. — 28. 5. 2026
R2 VANTAGE is de top van het assortiment voor race, gravel en MTB. Het gehele profiel van de helm is ontworpen in overeenstemming met de hoogste eisen op het gebied van aerodynamica en de efficiëntie van de luchtstroom rond de rijder, vooral in de agressieve voorwaartse positie, waar luchtweerstand je grootste vijand is. Het ontwerp wordt gedomineerd door een specifiek verhoogde voorrand aan de voorkant van de helm. Dit element, gebaseerd op de nieuwste trends in het wereldwijde peloton, stuurt de luchtstroom over de helm, zodat de turbulentie achter de rijder minimaal is, terwijl ruim ontworpen ventilatieopeningen zorgen voor actieve ventilatie, zelfs bij extreme prestaties. Absolute stabiliteit in tempo wordt gegarandeerd door het 360° WRAP FIX systeem, dat de helm gelijkmatig over de hele omtrek van het hoofd fixeert, aangevuld met het in alle richtingen verstelbare ERGO FIX bevestigingsmechanisme. Dankzij het recordlaag gewicht en de precieze balans merk je de VANTAGE helm nauwelijks en ervaar je alleen de bijdrage aan je snelheid.
| Merken: | R2 |
| Kleur: | blauw |
| Maximale hoofdomtrek: | 59 cm, 61 cm |
| Minimale hoofdomtrek: | 55 cm, 58 cm |
| Ventilatie (aantal gaten): | 20 |
| UNI: | Nee |
| Gewicht: | 270 g |
| Seizoen: | SS26 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8595627192341 |
| Merken: | R2 |
| Kleur: | blauw |
| Maximale hoofdomtrek: | 59 cm, 61 cm |
| Minimale hoofdomtrek: | 55 cm, 58 cm |
| Ventilatie (aantal gaten): | 20 |
| UNI: | Nee |
| Gewicht: | 270 g |
| Seizoen: | SS26 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8595627192341 |