De R2 VORTEKS is ontworpen als een compacte machine voor degenen die begrijpen dat elk detail telt in het veld. Het geïntegreerde vizier vloeit naadloos samen met de schaal tot een modern geheel dat een strak design creëert. .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 25. — 26. 5. 2026 25. — 26. 5. 2026
De R2 VORTEKS is ontworpen als een compacte machine voor degenen die begrijpen dat elk detail telt in het veld. Het geïntegreerde vizier vloeit naadloos samen met de schaal tot een modern geheel dat een strak design creëert. De diepe slaapbeschermende constructie met verlengd achterhoofd geeft je zekerheid in elke passage, terwijl het 360° WRAP FIX retentiesysteem de helm gelijkmatig rond het hele hoofd omsluit. De VORTEKS zit daardoor als een huis op het parcours en wordt een natuurlijk onderdeel van je rit.
| Merken: | R2 |
| Kleur: | Bruin |
| Kenmerken van de helm: | Kshilt |
| Maximale hoofdomtrek: | 56 cm, 59 cm, 62 cm |
| Minimale hoofdomtrek: | 52 cm, 55 cm, 58 cm |
| Ventilatie (aantal gaten): | 12 |
| UNI: | Nee |
| Gewicht: | 340 g |
| Seizoen: | SS26 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8595627192273 |
| Merken: | R2 |
| Kleur: | Bruin |
| Kenmerken van de helm: | Kshilt |
| Maximale hoofdomtrek: | 56 cm, 59 cm, 62 cm |
| Minimale hoofdomtrek: | 52 cm, 55 cm, 58 cm |
| Ventilatie (aantal gaten): | 12 |
| UNI: | Nee |
| Gewicht: | 340 g |
| Seizoen: | SS26 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8595627192273 |