De R2 TERRAFORM is gebouwd op randen en een scherp design voor degenen die niet terugdeinzen voor wortels, stenen of steile passages. Het is een technisch uitrustingsstuk dat geen limieten kent .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 25. — 26. 5. 2026 25. — 26. 5. 2026
De R2 TERRAFORM is gebouwd op randen en een scherp design voor degenen die niet terugdeinzen voor wortels, stenen of steile passages. Het is een technisch uitrustingsstuk dat geen limieten kent. Dit is geen helm voor bij de koffie, dit is een helm voor op de trails met alles wat je nodig hebt. Onverzettelijke bescherming en technische superioriteit. Het diepe profiel en de verlengde achterkant die je hoofd bedekt waar anderen stoppen, zullen je verder brengen. Vizier? Geen vaste klik. Je hebt een traploos verstelbaar systeem, zodat je het precies kunt plaatsen waar je het nodig hebt in de reeks. De IN-MOLD constructie is licht, maar zit als een huis. TERRAFORM bemoeit zich niet met regels. Het schrijft ze gewoon zelf.
| Merken: | R2 |
| Kleur: | grijs |
| Kenmerken van de helm: | Kshilt |
| Maximale hoofdomtrek: | 58 cm, 61 cm |
| Minimale hoofdomtrek: | 56 cm, 58 cm |
| Ventilatie (aantal gaten): | 12 |
| UNI: | Nee |
| Gewicht: | 320 g |
| Seizoen: | SS26 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8595627192457 |
| Merken: | R2 |
| Kleur: | grijs |
| Kenmerken van de helm: | Kshilt |
| Maximale hoofdomtrek: | 58 cm, 61 cm |
| Minimale hoofdomtrek: | 56 cm, 58 cm |
| Ventilatie (aantal gaten): | 12 |
| UNI: | Nee |
| Gewicht: | 320 g |
| Seizoen: | SS26 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8595627192457 |