Het heeft een modern, strak design dat precies op helmen voor volwassenen lijkt, waardoor elk kind zich er een professional in voelt. Of ze nu oefenen voor hun eerste rondje of al de eerste kilometers op het parcours afleggen, de PULSE begeleidt hen elke meter met maximale bescherming .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 27. — 28. 5. 2026 27. — 28. 5. 2026
Het heeft een modern, strak design dat precies op helmen voor volwassenen lijkt, waardoor elk kind zich er een professional in voelt. Of ze nu oefenen voor hun eerste rondje of al de eerste kilometers op het parcours afleggen, de PULSE begeleidt hen elke meter met maximale bescherming. Deze is gebouwd op een diepere constructie en een verlengd achtergedeelte, die kritieke gebieden van het achterhoofd en de slapen veel beter beschermen dan standaardmodellen. Dankzij de IN-MOLD technologie is de helm ongelooflijk licht, zodat kinderen na een tijdje vergeten dat ze hem dragen. Uiteraard is er het eenvoudig te bedienen DUAL FIX sluitsysteem, dat de helm stevig op zijn plaats houdt, en het geïntegreerde insectennet, dat ervoor zorgt dat ze zich tijdens het rijden alleen op de weg voor zich concentreren.
| Merken: | R2 |
| Kleur: | groente |
| Maximale hoofdomtrek: | 52 cm, 56 cm |
| Minimale hoofdomtrek: | 48 cm, 52 cm |
| Ventilatie (aantal gaten): | 14 |
| UNI: | Nee |
| Gewicht: | 240 g |
| Seizoen: | SS26 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8595627192150 |
| Merken: | R2 |
| Kleur: | groente |
| Maximale hoofdomtrek: | 52 cm, 56 cm |
| Minimale hoofdomtrek: | 48 cm, 52 cm |
| Ventilatie (aantal gaten): | 14 |
| UNI: | Nee |
| Gewicht: | 240 g |
| Seizoen: | SS26 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8595627192150 |