Als je vaak in de schemering terugkeert van een rit of dagelijks met de fiets door de stad rijdt, dan heb je met deze helm je rug gedekt, en dat letterlijk. Dankzij de unieke geïntegreerde LED-verlichting aan zowel de voor- als achterkant van de helm, weet je zeker dat iedereen je ziet. .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 27. — 28. 5. 2026 27. — 28. 5. 2026
Als je vaak in de schemering terugkeert van een rit of dagelijks met de fiets door de stad rijdt, dan heb je met deze helm je rug gedekt, en dat letterlijk. Dankzij de unieke geïntegreerde LED-verlichting aan zowel de voor- als achterkant van de helm, weet je zeker dat iedereen je ziet. Bovendien biedt het achterlicht verschillende modi, waaronder een opvallende waarschuwingsknipper, die ervoor zorgt dat andere bestuurders je niet over het hoofd zien, zelfs niet in druk verkeer of bij slecht zicht. We hebben de veiligheid nog verder verbeterd dankzij een dieper ontwerp en een verlengd achterste deel. Deze combinatie biedt verhoogde bescherming voor de slapen en de achterkant van het hoofd, wat absoluut essentieel is bij moderne helmen.
| Merken: | R2 |
| Kleur: | wit |
| Kenmerken van de helm: | Kshilt, Licht |
| Maximale hoofdomtrek: | 61 cm |
| Minimale hoofdomtrek: | 58 cm |
| Ventilatie (aantal gaten): | 15 |
| UNI: | Nee |
| Gewicht: | 350 g |
| Seizoen: | SS26 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8595627178482 |
| Merken: | R2 |
| Kleur: | wit |
| Kenmerken van de helm: | Kshilt, Licht |
| Maximale hoofdomtrek: | 61 cm |
| Minimale hoofdomtrek: | 58 cm |
| Ventilatie (aantal gaten): | 15 |
| UNI: | Nee |
| Gewicht: | 350 g |
| Seizoen: | SS26 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8595627178482 |