De R2 VERGE helm is gemaakt voor degenen die fietsen zien als een levenshouding, die houden van snelheid op het asfalt en vrijheid op fijn grind. Het compacte, aerodynamische ontwerp benadrukt je stijl en geeft je een gevoel van absolute vrijheid .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 27. — 28. 5. 2026 27. — 28. 5. 2026
De R2 VERGE helm is gemaakt voor degenen die fietsen zien als een levenshouding, die houden van snelheid op het asfalt en vrijheid op fijn grind. Het compacte, aerodynamische ontwerp benadrukt je stijl en geeft je een gevoel van absolute vrijheid. Onder het stijlvolle oppervlak schuilt serieuze bescherming. De FULL-WRAP IN-MOLD constructie zorgt voor een hoge sterkte met behoud van een zeer laag gewicht, zodat de helm je niet zal hinderen, zelfs niet tijdens lange ritten. Royale ventilatieopeningen houden je hoofd koel, zelfs tijdens zware beklimmingen, terwijl het in alle richtingen verstelbare ERGO FIX retentiesysteem ervoor zorgt dat de helm in elke situatie stabiel en comfortabel zit.
| Merken: | R2 |
| Kleur: | Bruin |
| Maximale hoofdomtrek: | 61 cm |
| Minimale hoofdomtrek: | 59 cm |
| Ventilatie (aantal gaten): | 21 |
| UNI: | Nee |
| Gewicht: | 240 g |
| Seizoen: | SS26 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8595627178758 |
| Merken: | R2 |
| Kleur: | Bruin |
| Maximale hoofdomtrek: | 61 cm |
| Minimale hoofdomtrek: | 59 cm |
| Ventilatie (aantal gaten): | 21 |
| UNI: | Nee |
| Gewicht: | 240 g |
| Seizoen: | SS26 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8595627178758 |