Alpenbergpaden zijn verraderlijk. Vaak ook behoorlijk luchtig. En vaak moet je een stuk met een stalen kabel oversteken .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 25. — 26. 5. 2026 25. — 26. 5. 2026
Alpenbergpaden zijn verraderlijk. Vaak ook behoorlijk luchtig. En vaak moet je een stuk met een stalen kabel oversteken. In zulk terrein heb je schoenen nodig die je enkel op zijn plaats houden, zekerheid geven op elk type terrein en bestand zijn tegen scherpe stenen.
Op natte rotsen en modderige paden biedt de Vibram® Duo Radiant zool met zelfreinigend profiel je maximale steun. En bij het afdalen van los puin en steil terrein word je “afgeremd” door de geïntegreerde Asobrake technologie.
Het gebruik van een lichte EVA-middenzool heeft deze schoenen nog een paar tientallen grammen lichter gemaakt en bespaart je dus een paar druppels zweet op je voorhoofd. Wat er daarentegen bijkwam, was comfort bij elke stap.
En wat betreft regen, nat gras, kleine beekjes? Geen probleem met het waterdichte GORE-TEX®-membraan, dat uw voeten droog en comfortabel houdt.
Belangrijkste kenmerken
| Merken: | Asolo |
| Kleur: | blauw |
| Geslacht: | Dames |
| Enig: | Vibram® Duo Radiant |
| Boven: | waterafstotend leer 1.6 - 1.8 mm en Cordura |
| Vetersluiting: | Klassiek |
| Type bovenste: | Combinatie |
| UNI: | Nee |
| Invoegen: | anatomisch Lite 2 |
| Gewicht: | 546 g |
| Eigenschappen: | Membraan |
| Seizoen: | SS24 |
| Distributie: | NL |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8026948890178 |
| Merken: | Asolo |
| Kleur: | blauw |
| Geslacht: | Dames |
| Enig: | Vibram® Duo Radiant |
| Boven: | waterafstotend leer 1.6 - 1.8 mm en Cordura |
| Vetersluiting: | Klassiek |
| Type bovenste: | Combinatie |
| UNI: | Nee |
| Invoegen: | anatomisch Lite 2 |
| Gewicht: | 546 g |
| Eigenschappen: | Membraan |
| Seizoen: | SS24 |
| Distributie: | NL |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8026948890178 |