Tent Bird 3 Plus uit de Outdoor-serie pak je in als je zin hebt om een paar dagen de natuur in te trekken of een tijdje te gaan kamperen. Een dubbelwandige, zelfdragende tent met een interne structuur is geschikt voor alle activiteiten die kleine en compacte bagage vereisen .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 27. — 28. 5. 2026 27. — 28. 5. 2026
Tent Bird 3 Plus uit de Outdoor-serie pak je in als je zin hebt om een paar dagen de natuur in te trekken of een tijdje te gaan kamperen. Een dubbelwandige, zelfdragende tent met een interne structuur is geschikt voor alle activiteiten die kleine en compacte bagage vereisen. Het biedt comfortabele ruimte aan maximaal drie volwassenen.
Kenmerken van de Bird 3 Plus tent:
BUITENTENT: 185T Polyester, Polyurethaan (coating 4.000 mm H2O)
185T Polyester
Dit is een zeer licht materiaal dat scheurbestendig is. Synthetische polyestervezels verhogen de bescherming van het product tegen zware weersomstandigheden, vervaging en uitgebreide bevochtiging, omdat ze zeer snel drogen.
Polyurethaan (coating 4.000 mm H2O)
Een polyurethaancoating is een permanente impregnering die in verschillende lagen direct op het materiaal wordt aangebracht. Deze speciale behandeling van de stof voorkomt het binnendringen van water. De coatingparameter bepaalt de hoogte van de waterkolom (uitgedrukt in mm H2O), met andere woorden het vermogen van het materiaal om de waterdruk te weerstaan.
BINNENSTENT: Nylon 190T, Muskietennet
Nylon 190T
Zeer fijne, lichte en ademende synthetische vezels, die echter voldoende sterkte en elasticiteit bezitten. Zeer effectief weerstaan ze daarom scheuren of andere mechanische schade.
Muskietennet
Een fijn, ademend en toch sterk materiaal, waaruit het binnenspoor van het muskietennet is gemaakt, zorgt ervoor dat de lucht in de tent beter circuleert. Dit zorgt voor een goede ventilatie.
DRAAGSTOKKEN: Durawrap
Durawrap
Durawrap is in veel opzichten een verbeterde versie van laminaat, die ontstaat door een polyesterfolie op de kern van een lamellendrager aan te brengen. Dit verbeterde materiaal is over het algemeen niet alleen duurzamer, maar ook sterker en flexibeler. Een groot voordeel is ook dat bij een eventuele breuk de uiteinden van de draagstokken niet rafelen, waardoor er geen scherpe uiteinden ontstaan die de tent kunnen beschadigen.
VLOER: 190T Polyester, PU coating 7000 mm H2O
Dit is een polyesterstof. Deze blinkt uit in sterkte, maar is tegelijkertijd licht, wat een groot voordeel is bij tenten.
| Merken: | Husky |
| Kleur: | Bruin |
| Minimum/totaal gewicht: | 3,4 / 3,8 kg |
| Opbouw tent: | dubbelwandige zelfdragende tent met buitenstructuur |
| Materiaal van ondersteunende leden: | Durawrap |
| Onderlaag materiaal: | Polyester |
| Materiaal buitentent: | 185T Polyester, Polyurethaan (4000 mm H2O-coating) |
| Materiaal van de binnentent: | Nylon 190T, Mesh muskietennet |
| Waterdichtheid van de vloer: | 7000 mm/cm2 |
| Waterdichtheid van de tent: | 4000 mm/cm2 |
| Draagstangen: | durawrap staven met 8,5 mm |
| Aantal slaapkamers: | 1 slaapkamer |
| Aantal ingangen: | 2 ingangen |
| Tent afmetingen (B × D × H): | 185 × 300 × 130 cm |
| Afmetingen van de ingepakte tent: | 50 × 16 cm |
| UNI: | Nee |
| Binnen / buiten constructie: | binnen |
| Gewicht: | 3.8 Kg |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8592287190595 |
| Merken: | Husky |
| Kleur: | Bruin |
| Minimum/totaal gewicht: | 3,4 / 3,8 kg |
| Opbouw tent: | dubbelwandige zelfdragende tent met buitenstructuur |
| Materiaal van ondersteunende leden: | Durawrap |
| Onderlaag materiaal: | Polyester |
| Materiaal buitentent: | 185T Polyester, Polyurethaan (4000 mm H2O-coating) |
| Materiaal van de binnentent: | Nylon 190T, Mesh muskietennet |
| Waterdichtheid van de vloer: | 7000 mm/cm2 |
| Waterdichtheid van de tent: | 4000 mm/cm2 |
| Draagstangen: | durawrap staven met 8,5 mm |
| Aantal slaapkamers: | 1 slaapkamer |
| Aantal ingangen: | 2 ingangen |
| Tent afmetingen (B × D × H): | 185 × 300 × 130 cm |
| Afmetingen van de ingepakte tent: | 50 × 16 cm |
| UNI: | Nee |
| Binnen / buiten constructie: | binnen |
| Gewicht: | 3.8 Kg |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8592287190595 |