De Bizam 2 Plus tent uit de Outdoor-serie is de ideale schuilplaats voor kamperen, weekendjes weg in de natuur, fietstochten of lichtere wandeltochten. U zult zeker het lage gewicht, de compactheid en de onmiddellijke bruikbaarheid waarderen, waardoor hij geweldig is voor incidenteel reizen .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 27. — 28. 5. 2026 27. — 28. 5. 2026
De Bizam 2 Plus tent uit de Outdoor-serie is de ideale schuilplaats voor kamperen, weekendjes weg in de natuur, fietstochten of lichtere wandeltochten. U zult zeker het lage gewicht, de compactheid en de onmiddellijke bruikbaarheid waarderen, waardoor hij geweldig is voor incidenteel reizen. Nieuw biedt de Bizam 2 Plus u nog betere rust dankzij de Blackroom-technologie. De speciale behandeling van de binnentent zorgt voor een perfect verduisterde slaapkamer, zodat de eerste ochtendstralen of fel maanlicht u niet eerder wakker maken dan u zelf wilt. Geniet van volledige regeneratie, zelfs na zonsopgang. Een zelfdragende tent met dubbele wand en interne structuur biedt slaapplaats aan twee volwassenen.
Kenmerken van de Bizam 2 Plus tent:
VLOER: 190T Polyester, PU coating 7000 mm H2O
Dit is een polyesterstof. Deze blinkt uit in sterkte, maar is tegelijkertijd licht, wat een groot voordeel is bij tenten.
BUITENTENT: 185T Polyester, Polyurethaan (coating 4.000 mm H2O)
185T Polyester
Dit is een zeer licht materiaal dat scheurbestendig is. Synthetische polyestervezels verhogen de bescherming van het product tegen zware weersomstandigheden, vervaging en uitgebreide bevochtiging, omdat ze zeer snel drogen.
Polyurethaan (coating 4.000 mm H2O)
Een polyurethaancoating is een permanente impregnering die in verschillende lagen direct op het materiaal wordt aangebracht. Deze speciale behandeling van de stof voorkomt het binnendringen van water. De coatingparameter bepaalt de hoogte van de waterkolom (uitgedrukt in mm H2O), met andere woorden het vermogen van het materiaal om de waterdruk te weerstaan.
DRAAGSTOKKEN: Durawrap
Durawrap
Durawrap is in veel opzichten een verbeterde versie van laminaat, die ontstaat door een polyesterfolie op de kern van een lamellendrager aan te brengen. Dit verbeterde materiaal is over het algemeen niet alleen duurzamer, maar ook sterker en flexibeler. Een groot voordeel is ook dat bij een eventuele breuk de uiteinden van de draagstokken niet rafelen, waardoor er geen scherpe uiteinden ontstaan die de tent kunnen beschadigen.
BINNENSTENT: Nylon 190T, Muskietennet
Nylon 190T
Zeer fijne, lichte en ademende synthetische vezels, die echter voldoende sterkte en elasticiteit bezitten. Zeer effectief weerstaan ze daarom scheuren of andere mechanische schade.
Muskietennet
Een fijn, ademend en toch sterk materiaal, waaruit het binnenspoor van het muskietennet is gemaakt, zorgt ervoor dat de lucht in de tent beter circuleert. Dit zorgt voor een goede ventilatie.
| Merken: | Husky |
| Kleur: | Bruin |
| Minimum/totaal gewicht: | 3,1 / 3,5 kg |
| Opbouw tent: | dubbelwandige zelfdragende tent met buitenstructuur |
| Materiaal van ondersteunende leden: | Durawrap |
| Onderlaag materiaal: | Polyester |
| Materiaal buitentent: | 185T Polyester, Polyurethaan (4000 mm H2O-coating) |
| Materiaal van de binnentent: | Nylon 190T, Mesh muskietennet |
| Waterdichtheid van de vloer: | 7000 mm/cm2 |
| Waterdichtheid van de tent: | 4000 mm/cm2 |
| Draagstangen: | durawrap staven met 8,5 mm |
| Aantal slaapkamers: | 1 slaapkamer |
| Aantal ingangen: | 2 ingangen |
| Tent afmetingen (B × D × H): | 145 × 290 × 120 cm |
| Afmetingen van de ingepakte tent: | 45 × 13 cm |
| UNI: | Nee |
| Binnen / buiten constructie: | binnen |
| Gewicht: | 3.5 Kg |
| Seizoen: | SS26 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8592287190588 |
| Merken: | Husky |
| Kleur: | Bruin |
| Minimum/totaal gewicht: | 3,1 / 3,5 kg |
| Opbouw tent: | dubbelwandige zelfdragende tent met buitenstructuur |
| Materiaal van ondersteunende leden: | Durawrap |
| Onderlaag materiaal: | Polyester |
| Materiaal buitentent: | 185T Polyester, Polyurethaan (4000 mm H2O-coating) |
| Materiaal van de binnentent: | Nylon 190T, Mesh muskietennet |
| Waterdichtheid van de vloer: | 7000 mm/cm2 |
| Waterdichtheid van de tent: | 4000 mm/cm2 |
| Draagstangen: | durawrap staven met 8,5 mm |
| Aantal slaapkamers: | 1 slaapkamer |
| Aantal ingangen: | 2 ingangen |
| Tent afmetingen (B × D × H): | 145 × 290 × 120 cm |
| Afmetingen van de ingepakte tent: | 45 × 13 cm |
| UNI: | Nee |
| Binnen / buiten constructie: | binnen |
| Gewicht: | 3.5 Kg |
| Seizoen: | SS26 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8592287190588 |