De Fuego slaapzak is geschikt voor diverse outdooractiviteiten. Het grootste voordeel is ongetwijfeld het kleine formaat en met een gewicht van 920 g in je rugzak merk je hem nauwelijks .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 25. — 26. 5. 2026 25. — 26. 5. 2026
De Fuego slaapzak is geschikt voor diverse outdooractiviteiten. Het grootste voordeel is ongetwijfeld het kleine formaat en met een gewicht van 920 g in je rugzak merk je hem nauwelijks. De Fuego is uitgerust met een isolerende kraag, een buiten- en binnenzak, een tweewegrits met blokkering en andere benodigdheden.
Eigenschappen:
DE COMFORTTEMPERATUUR is de waarde die essentieel is voor de keuze van een slaapzak. Volgens de huidige geldende norm kan een standaardvrouw (25 jaar, 60 kg, 160 cm) onder normale omstandigheden in een ontspannen positie in de slaapzak comfortabel slapen en zal ze geen kou voelen.
DE LIMITTEMPERATUUR is de waarde die u volgens de huidige geldende norm waarschuwt voor de onderste temperatuurgrens, waarbij een standaardman (25 jaar, 70 kg, 173 cm) onder normale omstandigheden in een ineengedoken lichaamshouding in de slaapzak nog geen kou voelt.
DE EXTREME TEMPERATUUR is volgens de huidige geldende norm een indicatie om op te letten.Hier kan niet gesproken worden van comfortabel slapen, kies de slaapzak zeker niet op basis van deze temperatuur. Bij overschrijding van deze temperatuur dreigt in het beste geval onderkoeling voor een standaardvrouw (25 jaar, 60 kg, 160 cm), in het ergste geval kan het leiden tot ernstige gezondheidsschade.
| Merken: | Husky |
| Kleur: | blauw |
| Lager comfort in ondergoed: | 7 °C |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 185 cm |
| Extreem comfort (in ondergoed): | -5 °C |
| Top comfort van (in ondergoed): | 11 °C |
| Constructie slaapzak: | kamer |
| Afmetingen: | 85 x 210 cm |
| Afmetingen van de ingepakte tas: | 29 x 15 cm |
| Seizoensgebonden bestemming: | Zomer |
| Type vulling: | holle vezel |
| UNI: | Nee |
| Uitwendig materiaal: | 100% Nylon Ripstop |
| Binnenmateriaal: | 100% Polyamide (Nylon) |
| Gewicht: | 0.92 Kg |
| Seizoen: | SS26 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8592287193169 |
| Merken: | Husky |
| Kleur: | blauw |
| Lager comfort in ondergoed: | 7 °C |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 185 cm |
| Extreem comfort (in ondergoed): | -5 °C |
| Top comfort van (in ondergoed): | 11 °C |
| Constructie slaapzak: | kamer |
| Afmetingen: | 85 x 210 cm |
| Afmetingen van de ingepakte tas: | 29 x 15 cm |
| Seizoensgebonden bestemming: | Zomer |
| Type vulling: | holle vezel |
| UNI: | Nee |
| Uitwendig materiaal: | 100% Nylon Ripstop |
| Binnenmateriaal: | 100% Polyamide (Nylon) |
| Gewicht: | 0.92 Kg |
| Seizoen: | SS26 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8592287193169 |