Dit zijpaneel is compatibel met de Broof XL luifel.Het biedt uitstekende bescherming tegen de weersomstandigheden.Eenvoudige bevestiging met haken aan het frame .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 27. — 28. 5. 2026 27. — 28. 5. 2026
Dit zijpaneel is compatibel met de Broof XL luifel.
| Merken: | Husky |
| Kleur: | groente |
| Waterdichtheid van de tent: | 3000 mm/cm2 |
| Tent afmetingen (B × D × H): | 415 x 185 cm |
| UNI: | Nee |
| Gewicht: | 0,815 kg |
| Seizoen: | SS26 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8592287015416 |
| Merken: | Husky |
| Kleur: | groente |
| Waterdichtheid van de tent: | 3000 mm/cm2 |
| Tent afmetingen (B × D × H): | 415 x 185 cm |
| UNI: | Nee |
| Gewicht: | 0,815 kg |
| Seizoen: | SS26 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8592287015416 |