Zeker van je zaak op rots en staal Als je naar de voet van de wand gaat of je klaarmaakt voor een gezekerde route, zijn gewone bergschoenen niet genoeg. Je hebt precisie en gevoel nodig .. meer
Als je naar de voet van de wand gaat of je klaarmaakt voor een gezekerde route, zijn gewone bergschoenen niet genoeg. Je hebt precisie en gevoel nodig. Juist voor deze momenten zijn de approach schoenen Asolo Eldo Lth GV er. Hun Asolo/Vibram AG zool met MegaGrip rubbercompound hecht als een huis op de rotsen. Dankzij de klimzone in de neus kun je betrouwbaar op kleine treetjes staan, of je nu in een blootgestelde traverse of op stalen treden van een via ferrata bent.
Het bovenwerk van waterafstotend leer van 1,5 - 1,7 mm dik kan wel tegen een stootje. In combinatie met het GORE-TEX® Extended Comfort membraan houden ze je voeten droog, zelfs als je over sneeuwvelden of door ochtendgloren met nat gras loopt. De massieve rubberen rand rondom is een duidelijke boodschap voor scherpe stenen – het beschermt de schoen en je tenen tegen ongewenst contact.
Dankzij de veters die tot aan de punt lopen, kun je de schoen precies naar wens aantrekken – strakker voor technische klimpassages, losser voor comfortabeler lopen. Vergeet niet hiervan gebruik te maken, het is een van de belangrijkste voordelen van approach schoenen.
| Merken: | Asolo |
| Kleur: | Bruin |
| Enig: | Asolo/Vibram AG met MegaGrip-kleefstof |
| Boven: | waterdicht leer 1,5 - 1,7 mm |
| Type bovenste: | Leer |
| Gewicht: | 340 g |
| Eigenschappen: | Membraan |
| Sluitingstype: | Schoenveters |
| Seizoen: | SS25 |
| EAN: | 8055139014239 |
| Merken: | Asolo |
| Kleur: | Bruin |
| Enig: | Asolo/Vibram AG met MegaGrip-kleefstof |
| Boven: | waterdicht leer 1,5 - 1,7 mm |
| Type bovenste: | Leer |
| Gewicht: | 340 g |
| Eigenschappen: | Membraan |
| Sluitingstype: | Schoenveters |
| Seizoen: | SS25 |
| EAN: | 8055139014239 |