De ACTIK CORE met oplaadbare batterij is de ideale hoofdlamp voor dynamische outdoorsporten .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 26. — 27. 5. 2026 26. — 27. 5. 2026
De ACTIK CORE met oplaadbare batterij is de ideale hoofdlamp voor dynamische outdoorsporten. De lichtopbrengst is 625 lumen en biedt krachtig en comfortabel licht voor hardlopen, wandelen of bergbeklimmen. De fosforescerende reflector maakt het gemakkelijk om hem in het donker te vinden en het rode licht is handig voor nachtverlichting in een groep. De ACTIK CORE wordt geleverd met een CORE oplaadbare batterij en dankzij de HYBRID CONCEPT technologie werkt hij ook op drie standaard AAA-batterijen.
Licht en krachtig: 625 lumen en slechts 88 g
Veelzijdige en comfortabele verlichting voor beweging en dynamische activiteiten:
Eenvoudig in gebruik:
HYBRID CONCEPT-technologie:
(1) WAARSCHUWING: Deze hoofdlamp is niet gecertificeerd voor gebruik in het wegverkeer: bij gebruik in een gebied dat onderworpen is aan verkeersregels, zijn Petzl-hoofdlampen geen vervanging voor de vereiste gecertificeerde verlichting.
| Merken: | Petzl |
| Kleur: | blauw |
| Rood licht: | Yes |
| Maximale belichtingstijd: | 100 h |
| Maximaal bereik: | 115 m |
| Afkomstig van: | Voor hardlopen |
| Op langlaufski's: | Yes |
| Voor camping: | Yes |
| Op de tocht: | Yes |
| Verlichtingsmodus (aantal mods): | 5 |
| Maximale lichtopbrengst: | 625 lumen |
| UNI: | Nee |
| Source: | 3xAAA/LR03 alkalické, lithiové, Ni-MH |
| Gewicht: | 88 g |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 3342540846388 |
| Merken: | Petzl |
| Kleur: | blauw |
| Rood licht: | Yes |
| Maximale belichtingstijd: | 100 h |
| Maximaal bereik: | 115 m |
| Afkomstig van: | Voor hardlopen |
| Op langlaufski's: | Yes |
| Voor camping: | Yes |
| Op de tocht: | Yes |
| Verlichtingsmodus (aantal mods): | 5 |
| Maximale lichtopbrengst: | 625 lumen |
| UNI: | Nee |
| Source: | 3xAAA/LR03 alkalické, lithiové, Ni-MH |
| Gewicht: | 88 g |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 3342540846388 |