Bestseller bewezen in extreme omstandigheden De Kilpi HURRICANE-W damesjas is niet voor niets een bestseller in zijn categorie. Het is ontwikkeld in samenwerking met professionele atleten van het Kilpi Racing team, die het testen in de meest veeleisende races en trainingen .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 20. — 21. 4. 2026 20. — 21. 4. 2026
De Kilpi HURRICANE-W damesjas is niet voor niets een bestseller in zijn categorie. Het is ontwikkeld in samenwerking met professionele atleten van het Kilpi Racing team, die het testen in de meest veeleisende races en trainingen. Of je nu een gepassioneerde hardloper bent, een liefhebber van bergwandelen of een skitoerloper, deze jas biedt je compromisloze bescherming en bewegingsvrijheid wanneer je het het meest nodig hebt.
De kern van de jas is het SIBERIUM topmembraanmateriaal, dat zich kenmerkt door een uitstekende waterbestendigheid en een extreem ademend vermogen. In combinatie met volledig getapete naden beschermt het je betrouwbaar tegen regen en wind, terwijl het effectief zweet van het lichaam afvoert. Ondanks de duurzaamheid is de jas ongelooflijk licht - in maat 36 weegt hij slechts 200 gram en je kunt hem gemakkelijk in een klein zakje stoppen, dat is inbegrepen. Het neemt dus bijna geen ruimte in beslag in de rugzak.
De Kilpi HURRICANE-W is de ideale keuze voor alle actieve vrouwen die op zoek zijn naar een lichte, compacte en maximaal functionele reservejas voor slecht weer.
| Merken: | Kilpi |
| Kleur: | zwart |
| Geslacht: | Dames |
| Periode: | Lente, Herfst, Winter |
| Afkomstig van: | Naar de bergen, Toerist |
| Eigenschappen: | Membraan, Waterdicht, Ventilatie |
| Ademend vermogen: | 30000 g/m2/24hr |
| Membraantype: | SIBERIUM 30 000 2.5L |
| Winddicht: | Yes |
| Water bestendig: | Yes |
| Waterkolom: | 20000 mm H2O |
| Materiaal: | 100% POLYESTER |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8592914571407 |
| Merken: | Kilpi |
| Kleur: | zwart |
| Geslacht: | Dames |
| Periode: | Lente, Herfst, Winter |
| Afkomstig van: | Naar de bergen, Toerist |
| Eigenschappen: | Membraan, Waterdicht, Ventilatie |
| Ademend vermogen: | 30000 g/m2/24hr |
| Membraantype: | SIBERIUM 30 000 2.5L |
| Winddicht: | Yes |
| Water bestendig: | Yes |
| Waterkolom: | 20000 mm H2O |
| Materiaal: | 100% POLYESTER |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8592914571407 |