Betrouwbare partner bij slecht weer De Kilpi HURRICANE-M outdoorjas voor heren is een bestseller en een duidelijke keuze voor alle bergliefhebbers, hardlopers en wandelaars die 100% betrouwbaarheid eisen .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 20. — 21. 4. 2026 20. — 21. 4. 2026
De Kilpi HURRICANE-M outdoorjas voor heren is een bestseller en een duidelijke keuze voor alle bergliefhebbers, hardlopers en wandelaars die 100% betrouwbaarheid eisen. Hij is ontwikkeld in samenwerking met het Kilpi Racing team, dat hem test in de meest veeleisende omstandigheden. Of je nu een bergmarathon voor de boeg hebt of gewoon een bui tijdens een uitstapje, de HURRICANE-M laat je niet in de steek.
De basis van het succes is het hoogwaardige SIBERIUM membraanmateriaal, dat zich kenmerkt door een hoge waterbestendigheid en een extreem ademend vermogen. In combinatie met volledig getapete naden en waterdichte ritsen biedt het een perfecte bescherming tegen regen en wind, terwijl het effectief zweet van het lichaam afvoert. Zo blijft u zelfs bij zware fysieke inspanning droog en comfortabel. Voor maximale ventilatie zijn er ook twee hoofdzakken met rits.
Een van de grootste voordelen is het ongelooflijk lage gewicht – slechts 300 gram in maat M. Je kunt de jas gemakkelijk in een klein zakje stoppen, dat is inbegrepen, en hij neemt bijna geen ruimte in beslag in je rugzak. Het is dus ideaal als back-up laag voor elk avontuur.
| Merken: | Kilpi |
| Kleur: | groente |
| Periode: | Lente, Herfst, Winter |
| Afkomstig van: | Naar de bergen, Toerist |
| Eigenschappen: | Waterdicht, Ventilatie |
| Geslacht: | Mannen |
| Ademend vermogen: | 30000 g/m2/24hr |
| Membraantype: | SIBERIUM 30 000 2.5L |
| Winddicht: | Yes |
| Water bestendig: | Yes |
| Waterkolom: | 20000 mm H2O |
| Materiaal: | 100% POLYESTER |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8592914621775 |
| Merken: | Kilpi |
| Kleur: | groente |
| Periode: | Lente, Herfst, Winter |
| Afkomstig van: | Naar de bergen, Toerist |
| Eigenschappen: | Waterdicht, Ventilatie |
| Geslacht: | Mannen |
| Ademend vermogen: | 30000 g/m2/24hr |
| Membraantype: | SIBERIUM 30 000 2.5L |
| Winddicht: | Yes |
| Water bestendig: | Yes |
| Waterkolom: | 20000 mm H2O |
| Materiaal: | 100% POLYESTER |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8592914621775 |