De Kilpi HURRICANE-M outdoorjas voor heren is een bestseller in zijn categorie. De functionaliteit en afwerking worden vooral gewaardeerd door liefhebbers van bergwandelingen, hardlopers of wandelaars .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 20. — 21. 4. 2026 20. — 21. 4. 2026
| Merken: | Kilpi |
| Kleur: | grijs |
| Periode: | Lente, Herfst, Winter |
| Afkomstig van: | Naar de bergen, Toerist |
| Eigenschappen: | Ventilatie, Waterdicht |
| Geslacht: | Mannen |
| Ademend vermogen: | 30000 g/m2/24hr |
| Membraantype: | SIBERIUM 30 000 2.5L |
| Winddicht: | Yes |
| Water bestendig: | Yes |
| Waterkolom: | 20000 mm H2O |
| Materiaal: | 100% POLYESTER |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8592914621720 |
| Merken: | Kilpi |
| Kleur: | grijs |
| Periode: | Lente, Herfst, Winter |
| Afkomstig van: | Naar de bergen, Toerist |
| Eigenschappen: | Ventilatie, Waterdicht |
| Geslacht: | Mannen |
| Ademend vermogen: | 30000 g/m2/24hr |
| Membraantype: | SIBERIUM 30 000 2.5L |
| Winddicht: | Yes |
| Water bestendig: | Yes |
| Waterkolom: | 20000 mm H2O |
| Materiaal: | 100% POLYESTER |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8592914621720 |