Hij is gebaseerd op het beproefde Monowrap Zephyr Mid-model, maar heeft een hogere snit. Hij is ook geschikt voor lichter tot middelzwaar terrein en voor sprongen met moderne vleugelparachutes .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 16. — 17. 4. 2026 16. — 17. 4. 2026
Hij is gebaseerd op het beproefde Monowrap Zephyr Mid-model, maar heeft een hogere snit. Hij is ook geschikt voor lichter tot middelzwaar terrein en voor sprongen met moderne vleugelparachutes. Daarom heeft het ook gesloten veterogen.
spuitgegoten schoenen met Monowrap zool LOWA "Cross".
bovenstuk: hydrofoob suède 1,4-1,6 mm in combinatie met Cordura®.
vetersluiting: gesloten haken (ook geschikt voor parachutespringen)
voering: GORE-TEX®
gewicht: 1.140 g/paar (UK 8)
schoenhoogte (binnen/buiten): 201/250 mm
| Merken: | Lowa |
| Geslacht: | Mannen |
| Voering: | GORE-TEX® |
| Boven: | hydrofoob suède 1,4-1,6 mm in combinatie met Cordura® |
| Vetersluiting: | gesloten haken (ook geschikt voor parachutespringen) |
| Type bovenste: | Combinatie |
| Gewicht: | 1140 g |
| Eigenschappen: | Membraan |
| Distributie: | NL |
| Seizoen: | SS22, SS25 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 4056264003574 |
| Merken: | Lowa |
| Geslacht: | Mannen |
| Voering: | GORE-TEX® |
| Boven: | hydrofoob suède 1,4-1,6 mm in combinatie met Cordura® |
| Vetersluiting: | gesloten haken (ook geschikt voor parachutespringen) |
| Type bovenste: | Combinatie |
| Gewicht: | 1140 g |
| Eigenschappen: | Membraan |
| Distributie: | NL |
| Seizoen: | SS22, SS25 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 4056264003574 |