De dames slaapzak Majesty in een eenvoudig ontwerp en verlengde versie is ontworpen voor alle vrouwelijke reizigers en outdoorliefhebbers. Anatomisch en qua vorm voldoet het perfect aan de speciale vereisten van de vrouwelijke lichaamsbouw .. meer
De dames slaapzak Majesty in een eenvoudig ontwerp en verlengde versie is ontworpen voor alle vrouwelijke reizigers en outdoorliefhebbers. Anatomisch en qua vorm voldoet het perfect aan de speciale vereisten van de vrouwelijke lichaamsbouw. We hebben deze damesslaapzak gemaakt van kwaliteitsmaterialen die je voldoende thermisch comfort garanderen tijdens kamperen, trektochten en andere buitenactiviteiten van lente tot herfst. Er zit ook een beenwarmer bij, die je zult waarderen bij kouder weer.
Voordelen:
COMFORTABLE TEMPERATURE geeft de juiste waarde aan voor het kiezen van een slaapzak. Volgens de huidige norm kan een standaardvrouw (25 jaar, 60 kg, 160 cm) onder normale omstandigheden comfortabel in een ontspannen houding in een slaapzak slapen bij deze temperatuur en zal ze het niet koud hebben.
De LIMIETTEMPERATUUR is een getal dat volgens de geldende norm waarschuwt voor de ondergrens van de temperatuur waarbij onder normale omstandigheden een standaard man (25 jaar, 70 kg, 173 cm) in opgekrulde positie in een slaapzak het nog niet koud heeft.
EXTREME TEMPERATUUR is een getal volgens de huidige geldige standaard die zegt: pas op . Je kunt hier niet spreken van comfortabel slapen, kies geen slaapzak op basis van deze temperatuur. Als deze temperatuur wordt overschreden, kan een standaard vrouw (25 jaar, 60 kg, 160 cm) in het beste geval verkouden worden, in het slechtste geval kan het ernstige schade toebrengen aan haar gezondheid.
| Merken: | Husky |
| Kleur: | roze |
| Geslacht: | Dames |
| Lager comfort in ondergoed: | 0 °C |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 175 cm |
| Extreem comfort (in ondergoed): | -10 °C |
| Top comfort van (in ondergoed): | 4 °C |
| Constructie slaapzak: | dubbele laag |
| Afmetingen: | 200 x 95 cm |
| Afmetingen van de ingepakte tas: | 35 x 20 cm |
| Seizoensgebonden bestemming: | Drie seizoenen |
| Twee slaapzakken verbinden: | Yes |
| Type vulling: | holle vezel |
| UNI: | Nee |
| Uitwendig materiaal: | 100% polyamide (nylon) |
| Binnenmateriaal: | 100% Polyamide (Nylon) |
| Gewicht: | 1.52 Kg |
| Seizoen: | SS25, SS24, SS26, FW24 |
| EAN: | 8592287051711 |
| Merken: | Husky |
| Kleur: | roze |
| Geslacht: | Dames |
| Lager comfort in ondergoed: | 0 °C |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 175 cm |
| Extreem comfort (in ondergoed): | -10 °C |
| Top comfort van (in ondergoed): | 4 °C |
| Constructie slaapzak: | dubbele laag |
| Afmetingen: | 200 x 95 cm |
| Afmetingen van de ingepakte tas: | 35 x 20 cm |
| Seizoensgebonden bestemming: | Drie seizoenen |
| Twee slaapzakken verbinden: | Yes |
| Type vulling: | holle vezel |
| UNI: | Nee |
| Uitwendig materiaal: | 100% polyamide (nylon) |
| Binnenmateriaal: | 100% Polyamide (Nylon) |
| Gewicht: | 1.52 Kg |
| Seizoen: | SS25, SS24, SS26, FW24 |
| EAN: | 8592287051711 |