De Kids Magic slaapzak biedt een slimme oplossing die ervoor zorgt dat je kleine reiziger vele seizoenen plezier heeft van dit model. Door het zakvormige onderste deel eenvoudig vast of los te klikken, kan het worden ingekort of verlengd .. meer
De Kids Magic slaapzak biedt een slimme oplossing die ervoor zorgt dat je kleine reiziger vele seizoenen plezier heeft van dit model. Door het zakvormige onderste deel eenvoudig vast of los te klikken, kan het worden ingekort of verlengd. In het geval van de kortere versie, die geschikt is voor lengtes tot ongeveer 125 cm, dient de losse zak als beenwarmer. De langere versie is gemakkelijk te gebruiken voor lichaamslengtes rond 155 cm. Kids Magic is ideaal voor kinderen van jong tot volwassen voor uitstapjes naar het platteland, peddelexpedities en trektochten.
Functies:
COMFORTABLE TEMPERATURE geeft de juiste waarde aan voor het kiezen van een slaapzak. Volgens de huidige norm kan een standaardvrouw (25 jaar, 60 kg, 160 cm) onder normale omstandigheden comfortabel in een ontspannen houding in een slaapzak slapen bij deze temperatuur en zal ze het niet koud hebben.
De LIMIETTEMPERATUUR is een getal dat volgens de geldende norm waarschuwt voor de ondergrens van de temperatuur waarbij onder normale omstandigheden een standaard man (25 jaar, 70 kg, 173 cm) in opgekrulde positie in een slaapzak het nog niet koud heeft.
EXTREME TEMPERATUUR is een getal volgens de huidige geldige standaard die zegt: pas op . Je kunt hier niet spreken van comfortabel slapen, kies geen slaapzak op basis van deze temperatuur. Als deze temperatuur wordt overschreden, kan een standaard vrouw (25 jaar, 60 kg, 160 cm) in het beste geval verkouden worden, in het slechtste geval kan het ernstige schade toebrengen aan haar gezondheid.
| Merken: | Husky |
| Kleur: | blauw |
| Geslacht: | Kinderen |
| Lager comfort in ondergoed: | 0 °C |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 155 cm |
| Extreem comfort (in ondergoed): | -15 °C |
| Top comfort van (in ondergoed): | 5 °C |
| Constructie slaapzak: | dubbele laag |
| Afmetingen: | 70 x 150/180 cm |
| Afmetingen van de ingepakte tas: | 35 x 20 cm |
| Seizoensgebonden bestemming: | Drie seizoenen |
| Twee slaapzakken verbinden: | Yes |
| Type vulling: | holle vezel |
| UNI: | Nee |
| Uitwendig materiaal: | 210T Polyester Hexagonaal Ripstop |
| Binnenmateriaal: | 210T Polyester |
| Gewicht: | 1.28 Kg |
| Seizoen: | SS24, SS26, FW24, SS25 |
| EAN: | 8592287057270 |
| Merken: | Husky |
| Kleur: | blauw |
| Geslacht: | Kinderen |
| Lager comfort in ondergoed: | 0 °C |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 155 cm |
| Extreem comfort (in ondergoed): | -15 °C |
| Top comfort van (in ondergoed): | 5 °C |
| Constructie slaapzak: | dubbele laag |
| Afmetingen: | 70 x 150/180 cm |
| Afmetingen van de ingepakte tas: | 35 x 20 cm |
| Seizoensgebonden bestemming: | Drie seizoenen |
| Twee slaapzakken verbinden: | Yes |
| Type vulling: | holle vezel |
| UNI: | Nee |
| Uitwendig materiaal: | 210T Polyester Hexagonaal Ripstop |
| Binnenmateriaal: | 210T Polyester |
| Gewicht: | 1.28 Kg |
| Seizoen: | SS24, SS26, FW24, SS25 |
| EAN: | 8592287057270 |