ZEPHYR MK2 GTX MID is een enkelvariant uit de ZEPHYR collectie. De MK2 aanduiding betekent dat het een gecertificeerde werkschoen is. Het is ontworpen om te voldoen aan de behoeften van reguliere en elite militaire eenheden en politiediensten .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 16. — 17. 4. 2026 16. — 17. 4. 2026
ZEPHYR MK2 GTX MID is een enkelvariant uit de ZEPHYR collectie. De MK2 aanduiding betekent dat het een gecertificeerde werkschoen is. Het is ontworpen om te voldoen aan de behoeften van reguliere en elite militaire eenheden en politiediensten. Het biedt een fijn afgestemde balans tussen stabiliteitseisen met de nadruk op de behoeften van snelle bewegingen.
Bovenwerk van waterafstotend, zeer duurzaam suèdeleer met een dikte van 1,4 mm tot 1,6 mm in combinatie met slijtvast en ademend Cordura®. Het draagt aanzienlijk bij aan effectief gewichtsverlies. Snelle vetersluiting met nylon lussen maken de schoen ook aanzienlijk lichter. Het zeer ademende GORE-TEX Professional membraan zorgt voor klimaatcomfort en waterdichtheid. De PU-tussenzool bestaat uit twee lagen en biedt een zeer goede demping en een uitzonderlijk loopcomfort. Het MONOWRAP® laarsframe zorgt voor een hoge stabiliteit en veiligheid bij het voortbewegen op moeilijk terrein. Net als alle schoenen uit de ZEPHYR-collectie wordt deze schoen gemaakt in de LOWA-fabriek in Bošany, Slowakije, van uitsluitend Europese materialen.
Uitvoering: spuitgieten, tweecomponenten, MONOWRAP®
Bovenstuk: hydrofoob suède 1,4-1,6 mm, gecombineerd met CORDURA®.
vetersluiting: twee zones, nylon lussen, I-Lock en gesloten metalen haken, tongpocket om de uiteinden van de veters te verbergen
Voering: GORE-TEX Professional
Zool: LOWA® X-TRAC® MILITAIR
Bovenste hoogte (intern / extern): 110 / 145 mm, bovenste hoogte volgens CE EN ISO 20347:2012 intern zonder inzetstuk): 150 mm, ontwerp B
Certificering: CE EN ISO 20347:2012 O2 WR FO HI CI HRO SRC
Gewicht 1140 g/paar maat.UK 8
| Merken: | Lowa |
| Kleur: | Bruin |
| Geslacht: | Dames |
| Enig: | LOWA® X-TRAC® MILITAIR |
| Voering: | GORE-TEX Professioneel |
| Boven: | hydrofoob suède 1,4-1,6 mm, in combinatie met CORDURA® |
| UNI: | Nee |
| Gewicht: | 1140 g |
| Eigenschappen: | Membraan |
| Seizoen: | SS25, SS26, SS24 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 4063606363852 |
| Merken: | Lowa |
| Kleur: | Bruin |
| Geslacht: | Dames |
| Enig: | LOWA® X-TRAC® MILITAIR |
| Voering: | GORE-TEX Professioneel |
| Boven: | hydrofoob suède 1,4-1,6 mm, in combinatie met CORDURA® |
| UNI: | Nee |
| Gewicht: | 1140 g |
| Eigenschappen: | Membraan |
| Seizoen: | SS25, SS26, SS24 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 4063606363852 |