ZEPHYR MK2 GTX MID is de enkelhoge variant van de ZEPHYR collectie. De aanduiding MK2 betekent dat het om gecertificeerde werkschoenen gaat. Hij is ontworpen voor de behoeften van reguliere en elite legereenheden en politie-eenheden .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 16. — 17. 4. 2026 16. — 17. 4. 2026
ZEPHYR MK2 GTX MID is de enkelhoge variant van de ZEPHYR collectie. De aanduiding MK2 betekent dat het om gecertificeerde werkschoenen gaat. Hij is ontworpen voor de behoeften van reguliere en elite legereenheden en politie-eenheden. Het biedt een fijn afgestemde balans tussen de eisen voor stabiliteit met de nadruk op de behoeften van snelle verplaatsingen.
Het bovenwerk is gemaakt van waterafstotend, zeer duurzaam suède leer met een dikte van 1,4 mm tot 1,6 mm in combinatie met slijtvast en ademend Cordura®. Dit draagt aanzienlijk bij aan de effectieve gewichtsvermindering. De snelsluiting met nylon lussen maakt de schoen ook aanzienlijk lichter. Het zeer ademende GORE-TEX Professional membraan zorgt voor klimatologisch comfort en waterdichtheid. De dubbellaagse PU-middenzool biedt een zeer goede demping en een uitzonderlijk niveau van comfort tijdens het lopen. Het MONOWRAP®-frame van de schoen zorgt voor een hoge stabiliteit en veiligheid bij het bewegen in moeilijk terrein. Zoals alle schoenen uit de ZEPHYR-collectie wordt hij geproduceerd in de LOWA-fabriek in Bošany, Slowakije, uitsluitend met Europese materialen.
Constructie: geïnjecteerd, bi-component, MONOWRAP®
Bovenwerk: hydrofoob suède 1,4-1,6 mm, in combinatie met CORDURA®
Vetersluiting: twee zones, nylon lussen, I-Lock en gesloten metalen haken, zak op de tong om de uiteinden van de veters te verbergen
Voering: GORE-TEX Professional
Zool: LOWA® X-TRAC® MILITARY
Hoogte bovenwerk (binnen \/ buiten): 110 \/ 145 mm, hoogte bovenwerk volgens CE EN ISO 20347:2012 binnen zonder inlegzool): 150 mm, ontwerp B
Certificering: CE EN ISO 20347:2012 O2 WR FO HI CI HRO SRC
Gewicht 1140 g\/paar maatUK 8
| Merken: | Lowa |
| Kleur: | Bruin |
| Geslacht: | Dames |
| Enig: | LOWA® X-TRAC® MILITAIR |
| Voering: | GORE-TEX Professioneel |
| Boven: | hydrofoob suède 1,4-1,6 mm, in combinatie met CORDURA® |
| UNI: | Nee |
| Gewicht: | 1140 g |
| Eigenschappen: | Membraan |
| Seizoen: | SS26, SS24, SS25 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 4063606363562 |
| Merken: | Lowa |
| Kleur: | Bruin |
| Geslacht: | Dames |
| Enig: | LOWA® X-TRAC® MILITAIR |
| Voering: | GORE-TEX Professioneel |
| Boven: | hydrofoob suède 1,4-1,6 mm, in combinatie met CORDURA® |
| UNI: | Nee |
| Gewicht: | 1140 g |
| Eigenschappen: | Membraan |
| Seizoen: | SS26, SS24, SS25 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 4063606363562 |