Elke slaapzak behoudt zijn parameters alleen als hij gebruikt wordt met de juiste accessoires, vooralmet een geschikte onderlegger die de slaper isoleert in de richting weg van de grond, de richting waarin de warmte het snelst verloren gaat .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 28. — 29. 5. 2026 28. — 29. 5. 2026
Elke slaapzak behoudt zijn parameters alleen als hij gebruikt wordt met de juiste accessoires, vooralmet een geschikte onderlegger die de slaper isoleert in de richting weg van de grond, de richting waarin de warmte het snelst verloren gaat.
De opblaasbare kussens in het Warmpeae-assortiment zijn gericht op de gebruiker die kracht en duurzaamheid verkiest boven maximale gewichts- en volumebeperkingen. Desondanks zijn de ruimte en het gewicht die ze innemen in de rugzak verrassend beheersbaar.
Instructies om de zak te gebruiken om de matras op te blazen:
| Materiaal: Polyester TPU |
| Vulling: Thermolite T3 EcoMade 80g/m2 |
| Kleur: sprinkhaan/grijs |
| Warmteweerstand: 3,5 m2 K/W |
| Maten | Dikte | Dimensie | Gewicht* |
|---|---|---|---|
| Kort | 9 cm | 158 x 51 cm | 560 gram |
| Normaal | 9 cm | 183 x 51 cm | 660 gram |
| Normale breedte | 9 cm | 183 x 57 cm | 800 gram |
| Groot | 9 cm | 196 x 64 cm | 880 gram |
| Merken: | Warmpeace |
| Kleur: | groente |
| Afmetingen: | 183 x 57 cm, 158 x 51 cm, 183 x 51 cm, 196 x 64 cm |
| Thermische coëfficiënt: | 3.5 R |
| UNI: | Nee |
| Gewicht: | 560 g, 660 g, 800 g, 880 g |
| Dikte: | 9 cm |
| Materiaal: | Polyester TPU |
| Seizoen: | SS25, SS24, FW25, FW24, SS26 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8591037080797 |
| Merken: | Warmpeace |
| Kleur: | groente |
| Afmetingen: | 183 x 57 cm, 158 x 51 cm, 183 x 51 cm, 196 x 64 cm |
| Thermische coëfficiënt: | 3.5 R |
| UNI: | Nee |
| Gewicht: | 560 g, 660 g, 800 g, 880 g |
| Dikte: | 9 cm |
| Materiaal: | Polyester TPU |
| Seizoen: | SS25, SS24, FW25, FW24, SS26 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8591037080797 |