Hoger en hoger en gewoon ergens anders. Misschien brandt de zon in je nek en misschien moet je af en toe het zweet van je lichaam vegen. Maar je voelt de Lowe Alpine AirZone Active-rugzak nauwelijks op je rug .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 15. — 16. 4. 2026 15. — 16. 4. 2026
Hoger en hoger en gewoon ergens anders. Misschien brandt de zon in je nek en misschien moet je af en toe het zweet van je lichaam vegen. Maar je voelt de Lowe Alpine AirZone Active-rugzak nauwelijks op je rug. Het is er aangenaam licht. En het AirZone Lite rugsysteem, gemaakt van uitgerekt, anatomisch gevormd gaas, laat lucht vrij stromen tussen de rugzak en je lichaam. Klem je trekkingstokken aan de buitenkant, stop je kaart of windjack in de stretchzak aan de voorkant en trek de geïntegreerde regenhoes over de rugzak als er 's middags een storm opsteekt voordat je terug kunt keren naar de vallei.
Belangrijkste kenmerken:
| Merken: | Lowe Alpine |
| Kleur: | groente |
| Taille riem: | Yes |
| Minimale ruglengte: | 46 cm |
| Borstriem: | Yes |
| Materiaal rugzak: | 210D 6.6 Mini Ripstop / HydroShield |
| Minimum volume rugzak: | 18 l |
| Rugzak volume: | 18L |
| Kenmerken rugzak: | Regenjas, Voorbereiding voor hydrovac, Bevestiging van trekkingstokken |
| Aantal kamers: | 1 |
| Afmetingen rugzak (H x D x W): | 52 x 27 x 21 cm |
| UNI: | Nee |
| Gewicht: | 0.765 Kg |
| Seizoen: | SS25, SS24 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 5059913047065 |
| Merken: | Lowe Alpine |
| Kleur: | groente |
| Taille riem: | Yes |
| Minimale ruglengte: | 46 cm |
| Borstriem: | Yes |
| Materiaal rugzak: | 210D 6.6 Mini Ripstop / HydroShield |
| Minimum volume rugzak: | 18 l |
| Rugzak volume: | 18L |
| Kenmerken rugzak: | Regenjas, Voorbereiding voor hydrovac, Bevestiging van trekkingstokken |
| Aantal kamers: | 1 |
| Afmetingen rugzak (H x D x W): | 52 x 27 x 21 cm |
| UNI: | Nee |
| Gewicht: | 0.765 Kg |
| Seizoen: | SS25, SS24 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 5059913047065 |