De volgende generatie van het lichte, krachtige PocketRocket 2 gasfornuis. Hij is nu lichter, kleiner en geschikt voor een groter aantal potmaten. Het fornuis behoudt zijn prestaties en gebruiksgemak .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 26. — 27. 5. 2026 26. — 27. 5. 2026
| Merken: | MSR |
| Afmetingen: | 8.8 x 5,3 x 5 |
| Gewicht: | 73 g |
| Distributie: | NL |
| Type brandstof: | Gas |
| Kooktijd van 1 liter water: | 3.5 minuten |
| Brandtijd: | 60 (patroon 226 g) |
| Seizoen: | SS23 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 040818098844 |
| Merken: | MSR |
| Afmetingen: | 8.8 x 5,3 x 5 |
| Gewicht: | 73 g |
| Distributie: | NL |
| Type brandstof: | Gas |
| Kooktijd van 1 liter water: | 3.5 minuten |
| Brandtijd: | 60 (patroon 226 g) |
| Seizoen: | SS23 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 040818098844 |