Een goede keuze voor recreatieve klimmers, zowel voor rots als kunstmatige wand. De minder agressieve hoefsnede zal ook gewaardeerd worden door fans van lange, meerdelige trails in de bergen .. meer
| Merken: | La Sportiva |
| Kleur: | geel |
| Geslacht: | Mannen, Dames |
| Enig: | Vibram® XSEdge 5 mm |
| Boven: | Leer |
| Vetersluiting: | veters |
| UNI: | Nee |
| Gewicht: | 480 g |
| Type bovenste: | Leer |
| Sluitingstype: | Schoenveters |
| Seizoen: | SS24, SS26, FW24, FW22, FW2627, FW2526 |
| EAN: | 8020647056804 |
| Merken: | La Sportiva |
| Kleur: | geel |
| Geslacht: | Mannen, Dames |
| Enig: | Vibram® XSEdge 5 mm |
| Boven: | Leer |
| Vetersluiting: | veters |
| UNI: | Nee |
| Gewicht: | 480 g |
| Type bovenste: | Leer |
| Sluitingstype: | Schoenveters |
| Seizoen: | SS24, SS26, FW24, FW22, FW2627, FW2526 |
| EAN: | 8020647056804 |