Een goede keuze voor recreatieve klimmers, zowel voor rots als kunstmatige wand. De minder agressieve hoefsnede zal ook gewaardeerd worden door fans van lange, meerdelige trails in de bergen .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 15. — 16. 4. 2026 15. — 16. 4. 2026
| Merken: | La Sportiva |
| Kleur: | geel |
| Geslacht: | Mannen, Dames |
| Enig: | Vibram® XSEdge 5 mm |
| Boven: | Leer |
| Vetersluiting: | veters |
| UNI: | Nee |
| Gewicht: | 480 g |
| Type bovenste: | Leer |
| Sluitingstype: | Schoenveters |
| Seizoen: | FW2627, FW2526, SS24, SS26, FW24, FW22 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8020647056804 |
| Merken: | La Sportiva |
| Kleur: | geel |
| Geslacht: | Mannen, Dames |
| Enig: | Vibram® XSEdge 5 mm |
| Boven: | Leer |
| Vetersluiting: | veters |
| UNI: | Nee |
| Gewicht: | 480 g |
| Type bovenste: | Leer |
| Sluitingstype: | Schoenveters |
| Seizoen: | FW2627, FW2526, SS24, SS26, FW24, FW22 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8020647056804 |