COTTON LINER HOTELIER slaapzakvoering om de thermische eigenschappen van de slaapzak te verbeteren, hygiënische voering om te slapen in berghutten. Afzonderlijk te gebruiken in warmere klimaatomstandigheden. .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 27. — 28. 5. 2026 27. — 28. 5. 2026
| Merken: | Trekmates |
| Gewicht: | 0.27 g |
| Distributie: | NL |
| Afmetingen: | 70 x 200 cm |
| Kleur: | rood |
| Soort materiaal: | katoen |
| Vorm van het inzetstuk: | mummies |
| Materiaal: | 100% bavlna |
| Seizoen: | SS24 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 5055053326442 |
| Merken: | Trekmates |
| Gewicht: | 0.27 g |
| Distributie: | NL |
| Afmetingen: | 70 x 200 cm |
| Kleur: | rood |
| Soort materiaal: | katoen |
| Vorm van het inzetstuk: | mummies |
| Materiaal: | 100% bavlna |
| Seizoen: | SS24 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 5055053326442 |