De karabijnhaak met katrol is verkrijgbaar met of zonder TRIACT-LOCK slot. De TRIACT-LOCK versie kan worden gebruikt om de wrijving op het werktouw te verminderen of om het touw om te leiden .. meer
| Merken: | |
| Kleur: | geel |
| Materiaal karabijnhaak: | Dural |
| Standaard: | EN 12275, EN 362 |
| Sterkte met open grendel: | 7 kN |
| Sterkte in de lengteas: | 20 kN |
| Sterkte in de dwarsas: | 8 kN |
| Slotveiligheid: | Tri slot |
| Ratelspeling: | 22 mm |
| Gewicht: | 115 g |
| Seizoen: | SS23, SS25 |
| Merken: | |
| Kleur: | geel |
| Materiaal karabijnhaak: | Dural |
| Standaard: | EN 12275, EN 362 |
| Sterkte met open grendel: | 7 kN |
| Sterkte in de lengteas: | 20 kN |
| Sterkte in de dwarsas: | 8 kN |
| Slotveiligheid: | Tri slot |
| Ratelspeling: | 22 mm |
| Gewicht: | 115 g |
| Seizoen: | SS23, SS25 |