Kan worden gebruikt als een permanent verankeringselement wanneer het met een sleutel wordt vastgedraaid Verkrijgbaar .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 27. — 28. 4. 2026 27. — 28. 4. 2026
| Merken: | Petzl |
| Materiaal karabijnhaak: | Staal |
| Ratelspeling: | 10 mm |
| Sterkte in de dwarsas: | 10 kN |
| Standaard: | NL 362 |
| Sterkte in de lengteas: | 25 kN |
| Gewicht: | 85 g |
| Distributie: | NL |
| Kleur: | zilver |
| Seizoen: | SS25, SS23 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 3342540074491 |
| Merken: | Petzl |
| Materiaal karabijnhaak: | Staal |
| Ratelspeling: | 10 mm |
| Sterkte in de dwarsas: | 10 kN |
| Standaard: | NL 362 |
| Sterkte in de lengteas: | 25 kN |
| Gewicht: | 85 g |
| Distributie: | NL |
| Kleur: | zilver |
| Seizoen: | SS25, SS23 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 3342540074491 |