Asymmetrische D-carabine met K-lock gebogen slot.Een gebogen slot dat geschikt is om gemakkelijk touw te slaan en wordt gebruikt als onderste karabijnhaak voor express-lussen. De Falcon karabijnhaak is vervaardigd door warm smeden .. meer
| Merken: | |
| Kleur: | blauw |
| Gewicht: | 47 g |
| Materiaal karabijnhaak: | Dural |
| Standaard: | EN 12275 |
| Distributie: | NL |
| Sterkte in de dwarsas: | 9 kN |
| Ratelspeling: | 24 mm |
| Sterkte met open grendel: | 9 kN |
| Sterkte in de lengteas: | 25 kN |
| Slotveiligheid: | zonder zekering |
| Seizoen: | SS24, SS25 |
| Merken: | |
| Kleur: | blauw |
| Gewicht: | 47 g |
| Materiaal karabijnhaak: | Dural |
| Standaard: | EN 12275 |
| Distributie: | NL |
| Sterkte in de dwarsas: | 9 kN |
| Ratelspeling: | 24 mm |
| Sterkte met open grendel: | 9 kN |
| Sterkte in de lengteas: | 25 kN |
| Slotveiligheid: | zonder zekering |
| Seizoen: | SS24, SS25 |