De katrol met draaibare zijplaten is ontworpen voor gebruik in noodgevallen, voor incidenteel gebruik in takels en voor het trekken van materiaal. De nylon schijf en aluminium zijwanden garanderen een uitstekende verhouding sterkte/gewicht .. meer
| Merken: | |
| Taille riem: | Nee |
| Distributie: | NL |
| Gewicht: | 42 g |
| Schuifbaar opvulsysteem in de taille: | Nee |
| Water bestendig: | Nee |
| Binnen organiser: | Nee |
| Zij-ingang: | Nee |
| Winddicht: | Nee |
| Voordeur: | Nee |
| Touw diameter: | max. 11mm |
| Twee slaapzakken verbinden: | Nee |
| Reflecterende elementen: | Nee |
| Seizoen: | SS25, SS23, SS24 |
| Merken: | |
| Taille riem: | Nee |
| Distributie: | NL |
| Gewicht: | 42 g |
| Schuifbaar opvulsysteem in de taille: | Nee |
| Water bestendig: | Nee |
| Binnen organiser: | Nee |
| Zij-ingang: | Nee |
| Winddicht: | Nee |
| Voordeur: | Nee |
| Touw diameter: | max. 11mm |
| Twee slaapzakken verbinden: | Nee |
| Reflecterende elementen: | Nee |
| Seizoen: | SS25, SS23, SS24 |