Grote afmetingen en ruimte voor meerdere touw- en lusverbindingen Brede peervorm vergemakkelijkt het vastzetten met ee .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 24. — 27. 4. 2026 24. — 27. 4. 2026
| Merken: | Petzl |
| Sterkte met open grendel: | 7 kN |
| Sterkte in de lengteas: | 25 kN |
| Distributie: | NL |
| Gewicht: | 92 g |
| Materiaal karabijnhaak: | Dural |
| Ratelspeling: | 24 mm |
| Standaard: | NL 362 |
| Sterkte in de dwarsas: | 7 kN |
| Slotveiligheid: | Tri slot |
| Seizoen: | SS25, SS23 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 3342540102354 |
| Merken: | Petzl |
| Sterkte met open grendel: | 7 kN |
| Sterkte in de lengteas: | 25 kN |
| Distributie: | NL |
| Gewicht: | 92 g |
| Materiaal karabijnhaak: | Dural |
| Ratelspeling: | 24 mm |
| Standaard: | NL 362 |
| Sterkte in de dwarsas: | 7 kN |
| Slotveiligheid: | Tri slot |
| Seizoen: | SS25, SS23 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 3342540102354 |