De asymmetrische aluminium D-vormige karabijnhaak is bijzonder geschikt voor het bevestigen van diverse voorzieningen, zoals rappelremmen of de uiteinden van bevestigingsmiddelen. Dankzij de nieuwe 3D-vorm (H-vormige dwarsdoorsnede) is het gewicht verminderd bij dezelfde sterkte .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 15. — 18. 5. 2026 15. — 18. 5. 2026
| Merken: | Petzl |
| Materiaal karabijnhaak: | Dural |
| Standaard: | EN 12275, EN 362 |
| Sterkte met open grendel: | 8 kN |
| Sterkte in de lengteas: | 27 kN |
| Sterkte in de dwarsas: | 8 kN |
| Slotveiligheid: | Tri slot |
| Ratelspeling: | 224 mm |
| Gewicht: | 75 g |
| Seizoen: | SS23, SS25 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 3342540102446 |
| Merken: | Petzl |
| Materiaal karabijnhaak: | Dural |
| Standaard: | EN 12275, EN 362 |
| Sterkte met open grendel: | 8 kN |
| Sterkte in de lengteas: | 27 kN |
| Sterkte in de dwarsas: | 8 kN |
| Slotveiligheid: | Tri slot |
| Ratelspeling: | 224 mm |
| Gewicht: | 75 g |
| Seizoen: | SS23, SS25 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 3342540102446 |