De asymmetrische D-vormige karabijnhaak van aluminium is bijzonder geschikt voor het bevestigen van diverse apparaten, zoals bijvoorbeeld rappelremmen, nebo voor de uiteinden van de verbindingsmiddelen .. meer
| Merken: | |
| Materiaal karabijnhaak: | Dural |
| Standaard: | EN 12275, EN 362 |
| Sterkte met open grendel: | 8 kN |
| Ratelspeling: | 24 mm |
| Distributie: | NL |
| Slotveiligheid: | Tri slot |
| Sterkte in de lengteas: | 27 kN |
| Sterkte in de dwarsas: | 8 kN |
| Gewicht: | 75 g |
| Seizoen: | SS23, SS25 |
| Merken: | |
| Materiaal karabijnhaak: | Dural |
| Standaard: | EN 12275, EN 362 |
| Sterkte met open grendel: | 8 kN |
| Ratelspeling: | 24 mm |
| Distributie: | NL |
| Slotveiligheid: | Tri slot |
| Sterkte in de lengteas: | 27 kN |
| Sterkte in de dwarsas: | 8 kN |
| Gewicht: | 75 g |
| Seizoen: | SS23, SS25 |