Lichtgewicht karabijnhaak van aluminium met een symmetrische, ovale vorm. Hierdoor kunt u gereedschappen met een breed verbindingsoppervlak, zoals katrollen, uitvoerblokken en nebo katrollen met geïntegreerde blokkeerinrichting, optimaal laden. .. meer
| Merken: | |
| Sterkte in de lengteas: | 25 kN |
| Sterkte in de dwarsas: | 8 kN |
| Materiaal karabijnhaak: | Dural |
| Standaard: | EN 12275, EN 362 |
| Sterkte met open grendel: | 7 kN |
| Gewicht: | 75 g |
| Slotveiligheid: | Tri slot |
| Ratelspeling: | 22 mm |
| Kleur: | zilver |
| Seizoen: | SS23, SS25 |
| Merken: | |
| Sterkte in de lengteas: | 25 kN |
| Sterkte in de dwarsas: | 8 kN |
| Materiaal karabijnhaak: | Dural |
| Standaard: | EN 12275, EN 362 |
| Sterkte met open grendel: | 7 kN |
| Gewicht: | 75 g |
| Slotveiligheid: | Tri slot |
| Ratelspeling: | 22 mm |
| Kleur: | zilver |
| Seizoen: | SS23, SS25 |