De nieuwe generatie ANGE L karabijnhaak is een combinatie van een traditionele karabijnhaak met een grendel en een klassieke karabijnhaak met een draadgrendel. Het combineert de soepelheid van een verend slot met de lichtheid van een draadsysteem .. meer
| Merken: | |
| Ratelspeling: | 26 mm |
| Materiaal karabijnhaak: | Dural |
| Standaard: | EN 12275 |
| Gewicht: | 34 g |
| Sterkte in de dwarsas: | 10 kN |
| Distributie: | NL |
| Sterkte met open grendel: | 7 kN |
| Sterkte in de lengteas: | 22 kN |
| Seizoen: | SS25, SS23, SS24 |
| Merken: | |
| Ratelspeling: | 26 mm |
| Materiaal karabijnhaak: | Dural |
| Standaard: | EN 12275 |
| Gewicht: | 34 g |
| Sterkte in de dwarsas: | 10 kN |
| Distributie: | NL |
| Sterkte met open grendel: | 7 kN |
| Sterkte in de lengteas: | 22 kN |
| Seizoen: | SS25, SS23, SS24 |