Belangrijkste voordelen compact en zeer licht doeltreffend aan beide zijden dankzij de D-vorm h-vormige doorsnede vergemakkelijkt het vastpakken met handschoenen sleutelvergrendelingssysteem voorkomt het per ongeluk vastgrijpen van de karabijnhaak klein gat onder de lanyard latch maakt de aansluiting van bv .. meer
| Merken: | |
| Materiaal karabijnhaak: | Dural |
| Standaard: | EN 12275 |
| Sterkte in de lengteas: | 22 kN |
| Ratelspeling: | 23 mm |
| Slotveiligheid: | zonder zekering |
| Sterkte met open grendel: | 7 kN |
| Kleur: | Oranje |
| Sterkte in de dwarsas: | 8 kN |
| Gewicht: | 41 g |
| Seizoen: | SS24, SS25, SS23 |
| Merken: | |
| Materiaal karabijnhaak: | Dural |
| Standaard: | EN 12275 |
| Sterkte in de lengteas: | 22 kN |
| Ratelspeling: | 23 mm |
| Slotveiligheid: | zonder zekering |
| Sterkte met open grendel: | 7 kN |
| Kleur: | Oranje |
| Sterkte in de dwarsas: | 8 kN |
| Gewicht: | 41 g |
| Seizoen: | SS24, SS25, SS23 |