De VERTEX VENT helm is zeer comfortabel dankzij het zespunts textielen ophangsysteem en de CENTERFIT en FLIP&FIT verstelsystemen, die zorgen voor een goede pasvorm op het hoofd. De kinriem met verstelbare stevigheid maakt het de ideale bescherming voor zowel werken op hoogte als werken op de grond .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 26. — 27. 5. 2026 26. — 27. 5. 2026
| Merken: | Petzl |
| Kleur: | wit |
| Gewicht: | 485 g |
| Bestemming: | Uni |
| Via Ferrata: | Nee |
| Distributie: | NL |
| Omtrek van het hoofd: | 53 - 63 cm |
| Afkomstig van: | Werken |
| Materiaal: | ABS, nylon, polykarbonát, polyester s vysokou pevností, polyethylen |
| Seizoen: | SS25, SS23 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 3342540827325 |
| Merken: | Petzl |
| Kleur: | wit |
| Gewicht: | 485 g |
| Bestemming: | Uni |
| Via Ferrata: | Nee |
| Distributie: | NL |
| Omtrek van het hoofd: | 53 - 63 cm |
| Afkomstig van: | Werken |
| Materiaal: | ABS, nylon, polykarbonát, polyester s vysokou pevností, polyethylen |
| Seizoen: | SS25, SS23 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 3342540827325 |