De VERTEX helm is zeer comfortabel dankzij het zespunts textielen ophangsysteem en de CENTERFIT en FLIP&FIT verstelsystemen, die zorgen voor een goede pasvorm op het hoofd. Comfortabele helm voor werken op hoogte met een vaste kinband .. meer
| Merken: | Petzl |
| Afkomstig van: | Werken |
| Kleur: | zwart |
| Gewicht: | 490 g |
| Omtrek van het hoofd: | 53 - 63 cm |
| Bestemming: | Uni |
| Via Ferrata: | Nee |
| Materiaal: | ABS, nylon, polykarbonát, polyester s vysokou pevností, polyethylen |
| Seizoen: | SS25, SS23 |
| EAN: | 3342540827288 |
| Merken: | Petzl |
| Afkomstig van: | Werken |
| Kleur: | zwart |
| Gewicht: | 490 g |
| Omtrek van het hoofd: | 53 - 63 cm |
| Bestemming: | Uni |
| Via Ferrata: | Nee |
| Materiaal: | ABS, nylon, polykarbonát, polyester s vysokou pevností, polyethylen |
| Seizoen: | SS25, SS23 |
| EAN: | 3342540827288 |