Lichtgewicht aluminium karabijnhaak met een symmetrische ovale vorm die het mogelijk maakt optimaal gebruik te maken van voorzieningen met een groot verbindingsoppervlak, zoals katrollen, uitgangsblokkeringen of katrollen met geïntegreerde blokkering. .. meer
| Merken: | |
| Sterkte met open grendel: | 7 kN |
| Slotveiligheid: | Schroefslot |
| Ratelspeling: | 22 mm |
| Kleur: | zilver |
| Materiaal karabijnhaak: | Dural |
| Gewicht: | 70 g |
| Standaard: | EN 12275, EN 362 |
| Sterkte in de lengteas: | 25 kN |
| Sterkte in de dwarsas: | 8 kN |
| Seizoen: | SS24, SS25, SS23 |
| Merken: | |
| Sterkte met open grendel: | 7 kN |
| Slotveiligheid: | Schroefslot |
| Ratelspeling: | 22 mm |
| Kleur: | zilver |
| Materiaal karabijnhaak: | Dural |
| Gewicht: | 70 g |
| Standaard: | EN 12275, EN 362 |
| Sterkte in de lengteas: | 25 kN |
| Sterkte in de dwarsas: | 8 kN |
| Seizoen: | SS24, SS25, SS23 |