Esbit is wereldwijd de nummer één in de productie van vaste brandstoffen (droge alcohol). Al meer dan 70 jaar werkt het bedrijf aan de voortdurende verbetering van de eigenschappen van vaste brandstof. .. meer
| Merken: | Esbit |
| Kleur: | wit |
| Type brandstof: | Vaste alcohol |
| Afmetingen: | 79 x 68 x 15mm |
| Distributie: | NL |
| Brandtijd: | 14g tablet / ca. 12 minuten |
| Gewicht: | 85 g |
| Seizoen: | FW23, FW24 |
| EAN: | 4021684010204 |
| Merken: | Esbit |
| Kleur: | wit |
| Type brandstof: | Vaste alcohol |
| Afmetingen: | 79 x 68 x 15mm |
| Distributie: | NL |
| Brandtijd: | 14g tablet / ca. 12 minuten |
| Gewicht: | 85 g |
| Seizoen: | FW23, FW24 |
| EAN: | 4021684010204 |