De karabijnhaak met CATCH-FREE systeem heeft een speciale profilering aan het einde van de sluiting die voorkomt dat deze per ongeluk vast komt te zitten aan het touw, de gordel of andere onderdelen van de klimuitrusting .. meer
| Merken: | |
| Kleur: | Oranje |
| Materiaal karabijnhaak: | Dural |
| Standaard: | EN 12275, EN 362 |
| Sterkte met open grendel: | 10 kN |
| Sterkte in de lengteas: | 25 kN |
| Sterkte in de dwarsas: | 10 kN |
| Slotveiligheid: | Schroefslot |
| Ratelspeling: | 20 mm |
| Gewicht: | 48 g |
| Seizoen: | FW23 |
| Merken: | |
| Kleur: | Oranje |
| Materiaal karabijnhaak: | Dural |
| Standaard: | EN 12275, EN 362 |
| Sterkte met open grendel: | 10 kN |
| Sterkte in de lengteas: | 25 kN |
| Sterkte in de dwarsas: | 10 kN |
| Slotveiligheid: | Schroefslot |
| Ratelspeling: | 20 mm |
| Gewicht: | 48 g |
| Seizoen: | FW23 |