Dankzij de stalen tong onderaan de karabijnhaak, is hij ideaal voor gebruik met zekerings- en rappelwerktuigen (emmer, figuur van acht, enz.). Het stalen oog zorgt voor de juiste positie van de karabijnhaak bij het vastbinden en abseilen .. meer
| Merken: | |
| Materiaal karabijnhaak: | Dural |
| Gewicht: | 77 g |
| Sterkte in de dwarsas: | 10 kN |
| Standaard: | EN 12275, EN 362 |
| Slotveiligheid: | Schroefslot |
| Sterkte in de lengteas: | 23 kN |
| Sterkte met open grendel: | 8 kN |
| Ratelspeling: | 21 mm |
| Distributie: | NL |
| Seizoen: | FW24 |
| Merken: | |
| Materiaal karabijnhaak: | Dural |
| Gewicht: | 77 g |
| Sterkte in de dwarsas: | 10 kN |
| Standaard: | EN 12275, EN 362 |
| Slotveiligheid: | Schroefslot |
| Sterkte in de lengteas: | 23 kN |
| Sterkte met open grendel: | 8 kN |
| Ratelspeling: | 21 mm |
| Distributie: | NL |
| Seizoen: | FW24 |