Een van de sterkste ovale aluminium karabiners met schroefvergrendeling op de markt. De CAMP Oval Compact Lock ovale karabiner is geschikt voor rotsklimmen, alpinisme, speleologie, werken met katrollen of bigwallklimmen .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 27. — 28. 4. 2026 27. — 28. 4. 2026
| Merken: | CAMP |
| Kleur: | rood |
| Materiaal karabijnhaak: | Dural |
| Standaard: | EN 12275, EN 362 |
| Sterkte met open grendel: | 7 kN |
| Sterkte in de lengteas: | 24 kN |
| Sterkte in de dwarsas: | 10 kN |
| Slotveiligheid: | Schroefslot |
| Afmetingen: | 106x57 |
| Ratelspeling: | 16 mm |
| Gewicht: | 71 g |
| Distributie: | NL |
| Seizoen: | SS24, FW24, SS25 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8005436050287 |
| Merken: | CAMP |
| Kleur: | rood |
| Materiaal karabijnhaak: | Dural |
| Standaard: | EN 12275, EN 362 |
| Sterkte met open grendel: | 7 kN |
| Sterkte in de lengteas: | 24 kN |
| Sterkte in de dwarsas: | 10 kN |
| Slotveiligheid: | Schroefslot |
| Afmetingen: | 106x57 |
| Ratelspeling: | 16 mm |
| Gewicht: | 71 g |
| Distributie: | NL |
| Seizoen: | SS24, FW24, SS25 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8005436050287 |